Justin Bieber Üstsüz Fotoğraf Paylaştı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü sanatçı Justin Bieber Üstsüz fotoğraflarıyla takipçilerini şaşırtmayı yine başardı. Geliştirdiği “six pack” leri göstermek için, bir spor merkezinin soyunma odasında kendi fotoğraflarını çekip kendi Instagram hesabında paylaşan Bieber, fotoğrafın altına “Spora geri döndüm” notunu düştü. Bu fotoğraf yaklaşk 2 milyon beğeni aldı. Bieber, geçtiğimiz yıllar içinde vücudunu geliştirmek için de büyük çaba sarf etti. 2015 […]

Ünlü sanatçı Justin Bieber Üstsüz fotoğraflarıyla takipçilerini şaşırtmayı yine başardı. Geliştirdiği “six pack” leri göstermek için, bir spor merkezinin soyunma odasında kendi fotoğraflarını çekip kendi Instagram hesabında paylaşan Bieber, fotoğrafın altına “Spora geri döndüm” notunu düştü. Bu fotoğraf yaklaşk 2 milyon beğeni aldı.

Bieber, geçtiğimiz yıllar içinde vücudunu geliştirmek için de büyük çaba sarf etti.

2015 yılının Ocak ayında Calvin Klein iç çamaşırı kampanyalarının yeni yüzü olan Bieber, marka için de benzer fotoğraflar vermişti.

Ünlü sanatçının kişisel fitness eğitmeni Patrick Nilsson’ın ifadesine göre Bieber bu görünüme kavuşmak için gece gündüz çalışmış.

Bieber havlulu selfie’lerinin yanı sıra, Calvin Klein iç çamaşırıyla uyurken çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı Instagram’dan ve “tatlı uykular” notunu düştü.

569b8e8818c773228cb7b3ba

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir