David Bowie Cenazesi ‘nin Yakılmasını İstedi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Haftabaşında hayatını kaybeden İngiliz müzisyen David Bowie Cenazesi , ölmeden önce bıraktığı vasiyetinde de olduğu üzerine gizlice yakıldı. 69 yaşında hayatını kaybeden efsane müzisyenin naaşı, ailesi ve arkadaşları olmadan ve tören yapılmadan New York ‘ta bulunan bir krematoryumda yakıldı. The Daily Mirror gazetesinin yapmış olduğu habere göre, karaciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden dünyaca ünlü yıldız […]

Haftabaşında hayatını kaybeden İngiliz müzisyen David Bowie Cenazesi , ölmeden önce bıraktığı vasiyetinde de olduğu üzerine gizlice yakıldı. 69 yaşında hayatını kaybeden efsane müzisyenin naaşı, ailesi ve arkadaşları olmadan ve tören yapılmadan New York ‘ta bulunan bir krematoryumda yakıldı. The Daily Mirror gazetesinin yapmış olduğu habere göre, karaciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden dünyaca ünlü yıldız Bowie’nin son isteği, cenaze töreni yapılmadan sessiz sedasız bir vedaydı ve vasiyeti üzerine ailesi, dostları ve arkadaşları bu isteğine saygı göstermesi ile gerçekleştirildi.

The Daily Mirror gazetesi, efsane müzisyen Bowie’nin isteğine uygun olarak naaşının New York’ta yakıldığını ve sanatçının kendi ifadesiyle, ‘ortalığı telaşa vermeden’ gittiğini yazdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir