Selena Gomez ve Taylor Swift’in Sportif Pozları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Son zamanların en çok konuşulan iki ismi Selena Gomez ve Taylor Swift geçtiğimiz gün Batı Hollywood, Kaliforniya’da bir spor merkezine girerken görüntülendi. Başarılı sanatçı Taylor Swift’in en iyi arkadaşı olarak bilinen 23 yaşındaki güzel yıldız Selena Gomez, Golden Globe (Altın Küre) Ödül Gecesi’nde Katy Perry ile birlikte uzun uzun takılarak sohbet etti ve fotoğraflar çektirdi. […]

Son zamanların en çok konuşulan iki ismi Selena Gomez ve Taylor Swift geçtiğimiz gün Batı Hollywood, Kaliforniya’da bir spor merkezine girerken görüntülendi.

Başarılı sanatçı Taylor Swift’in en iyi arkadaşı olarak bilinen 23 yaşındaki güzel yıldız Selena Gomez, Golden Globe (Altın Küre) Ödül Gecesi’nde Katy Perry ile birlikte uzun uzun takılarak sohbet etti ve fotoğraflar çektirdi. Bu da hayranlar arasında gerginliğe sebep olarak, ikilinin arasının kötü olduğu dedikodularına neden olmuştu. Bu görüntüler ise iddiaların asılsız olduğunu kanıtladı.

Çok iyi anlaşan iki arkadaş sıklıkla olmasa da birlikte takılmaya çalışıyor. Taylor Swift sürekli olarak spor merkezine gitse de, Selena Gomez çok fazla fırsat bulamıyarak bu konunun üzerine çok eğilmiyor. Ünlü yıldız işlerinden fırsat bulundukça Taylor Swift’in peşine takılıyor ve birlikte spor salonuna gidiyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir