David Bowie Anısına Müze Yapılacak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden İngiliz sanatçı David Bowie anısına yapılacak müze niteliğindeki ev için projeler yarışıyor. Sıradışı projeleriyle bu yaratıma dahil olan mimarlardan ikisi ise Sunay ve Günay Erdem.  Sunay Erdem ve Günay Erdem kardeşlerin kuş yuvası şeklinde tasarladığı ev, David Bowie’nin doğduğu Londra çevresinde ormanlık bir alanda yer alıyor. Ayrıca haftabaşında hayatını kaybeden İngiliz müzisyen […]

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden İngiliz sanatçı David Bowie anısına yapılacak müze niteliğindeki ev için projeler yarışıyor. Sıradışı projeleriyle bu yaratıma dahil olan mimarlardan ikisi ise Sunay ve Günay Erdem.  Sunay Erdem ve Günay Erdem kardeşlerin kuş yuvası şeklinde tasarladığı ev, David Bowie’nin doğduğu Londra çevresinde ormanlık bir alanda yer alıyor.

Ayrıca haftabaşında hayatını kaybeden İngiliz müzisyen David Bowie Cenazesi , ölmeden önce bıraktığı vasiyetinde de olduğu üzerine gizlice yakıldı. 69 yaşında hayatını kaybeden efsane müzisyen David Bowie’nin naaşı, ölmeden önce bıraktığı vasiyetine saygı gösterilerek; ailesi ve arkadaşları olmadan ve tören yapılmadan New York ‘ta bulunan bir krematoryumda yakılarak sessiz sedasız bu dünyadan uğurlandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir