Harry Styles Aşkını Gözden Uzak Yaşamak İstiyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kendall Jenner ile aşk yaşadığı fotoğraflanarak ortaya çıkan One Direction grubu üyesi Harry Styles aşkını gözlerden uzak yaşamak istediğini dile getirdi. İşte tam da bu sebepten dolayı yeni aşıklar; Kim Kardashian’ın ailesi ile birlikte yürrüttüğü reality showu olan  ‘Keeping Up With The Kardashians’ da yer alan Kendall Jenner arasında ilginç bir sorun yaşanıyor. Radar Online’ın […]

Kendall Jenner ile aşk yaşadığı fotoğraflanarak ortaya çıkan One Direction grubu üyesi Harry Styles aşkını gözlerden uzak yaşamak istediğini dile getirdi. İşte tam da bu sebepten dolayı yeni aşıklar; Kim Kardashian’ın ailesi ile birlikte yürrüttüğü reality showu olan  ‘Keeping Up With The Kardashians’ da yer alan Kendall Jenner arasında ilginç bir sorun yaşanıyor.

Radar Online’ın yazdığı bir habere göre başarılı gen sanatçı Harry Styles, Kris Jenner ve Kendall Jenner tarafından Kardashian ailesinin şovu olan “Keeping Up With Kardashians” a dahil edilmeye çalışılıyor. Aşkını gözlerden uzak yaşamak isteyen Styles’tan romantik anlarını programda yaşamaları isteniyor. Kameraları pek sevmeyen Harry Styles’in bu konuda nasıl bir karar alacağı henüz bilinmiyor.

1 yorum yapıldı “1”

  1. ışıl dedi ki:

    Seni sevmiyorum kendall

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir