Selena Gomez ve Samuel Krost Aşkı Doğrulandı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Selena Gomez’in özel hayatı bir süredir bilmeceydi. Güzel yıldız Justin Bieber’le tekrar barışacak mı yoksa hayatında başka biri mi var bu hakkında dedikodular dolanırken Gomez, bir süre önce Samuel Krost ile bir akşam üstü yemekte görüntülenmiş ancak bu da aşk iddialarına bir doğrulama olmamış ve durum netlik kazanmamıştı. Bütün bu dedikodulara […]

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Selena Gomez’in özel hayatı bir süredir bilmeceydi. Güzel yıldız Justin Bieber’le tekrar barışacak mı yoksa hayatında başka biri mi var bu hakkında dedikodular dolanırken Gomez, bir süre önce Samuel Krost ile bir akşam üstü yemekte görüntülenmiş ancak bu da aşk iddialarına bir doğrulama olmamış ve durum netlik kazanmamıştı.

Bütün bu dedikodulara karşı çiftin geçtiğimiz hafta Beverly Hills’te bulunan bir restorandan çıkarken görüntülendi. İkili ele ele çıktıkları restorandan kendi arabalarına binerek mekandan uzaklaştılar. Yemek için gittikleri mekandan el ele çıkmaları dedikoduları doğruladı. Mekandan çıkarken görüntülendiklerini fark etmeyen çift rahat tavırlar sergiledi. En son Kasım ayında görüntülenen çift fotoğraflarının çekildiğini fark etmiş ve durumu belli etmemek üzere fazla samimi bir görüntü vermemişti.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir