Justin Bieber Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Justin Bieber yeni bir rekor daha kırdı.  Hareketleri ile çoğu zaman aşırı olduğu düşünülen ama işinde başarılı sanatçı Justin Bieber yayınladığı Purpose albümü ile listeleri alt üst etmeye devam ediyor. Ünlü yıldız geçtiğimiz haftalarda Billboard Hot 100 listesinde Adele’i geçti ve ”Sorry” şarkısı ile birincilik koltuğuna oturdu. Justin Bieber Adele’i geçmekten memnun olduğunu belirterek , birincilik […]

Justin Bieber yeni bir rekor daha kırdı.  Hareketleri ile çoğu zaman aşırı olduğu düşünülen ama işinde başarılı sanatçı Justin Bieber yayınladığı Purpose albümü ile listeleri alt üst etmeye devam ediyor. Ünlü yıldız geçtiğimiz haftalarda Billboard Hot 100 listesinde Adele’i geçti ve ”Sorry” şarkısı ile birincilik koltuğuna oturdu. Justin Bieber Adele’i geçmekten memnun olduğunu belirterek , birincilik koltuğunda daha uzun bir süre oturmayı plandığını dile getirmişti.

Ünlü yıldız Bieber, ”Sorry” şarkısının Billboard Hot 100’de 1. sıraya gelemesi ile kutladığı başarısına bir yenisi daha eklendi. Şarkıcı yine ”Sorry” şarkısıyla Billboard ve Twitter Top Tracks listesinde en hızlı bir şekilde 1. sıraya gelerek bu alanda da rekor kırdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir