Liam Payne Zayn Malik’le İlgili Konuştu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Sıkı durun çünkü  One Direction grup tarihinin en büyük haberi bu! Los Angelese Havalimanı olan LAX’te paparaziler tarafından taciz edilen Liam Payne; Zayn Malik’in yeniden onların grubu One Direction’a katılması hakkında; bunun karşısında olmayacağını belirtti. Kardeşlik gücüne ve yaptıkları müziğin gücüne sonuna kadar inanan ve Los Angeles Havalimanı’nda görüntülenen One Direction Üyesi Liam Payne, gazetecilerin […]

Sıkı durun çünkü  One Direction grup tarihinin en büyük haberi bu! Los Angelese Havalimanı olan LAX’te paparaziler tarafından taciz edilen Liam Payne; Zayn Malik’in yeniden onların grubu One Direction’a katılması hakkında; bunun karşısında olmayacağını belirtti.

Kardeşlik gücüne ve yaptıkları müziğin gücüne sonuna kadar inanan ve Los Angeles Havalimanı’nda görüntülenen One Direction Üyesi Liam Payne, gazetecilerin yoğun Zayn Malik’in yeniden One Direction grubuna dönmesine yönelik soru tacizi karşısında yaptığı açıklamada:

“Elbett Zayn Malik’i seviyorum. Bence o mükemmel biri ve o şuan kendi işlerini hallediyor. Böyle bir durum karşında ona karşı durmam” ifadelerini kullandı. Ayrıca Payne Zayn Malik’in yerinin asla dolmayacağını da sözlerine ekledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir