Ricky Martin Eşcinseller Kadınlarla Da Olabilir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bir süre önce eşcinsel olduğu açıklayan dünya starı Ricky Martin, yine olay yaratacak sözlerle gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. İspanyol şarkıcı Martin, “Fama!” isimli Meksika dergisine özel bir röportajda seks konusunda açık fikirlere sahip olduğunu dile getirdi. Fama! Dergisine özel verdiği röportajında “Hem erkeklerden hem de kadınlardan hoşlandığımı söyleyebilirim. Cinsel yaftalara karşı biriyim. Bizler duygusal […]

Bir süre önce eşcinsel olduğu açıklayan dünya starı Ricky Martin, yine olay yaratacak sözlerle gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. İspanyol şarkıcı Martin, “Fama!” isimli Meksika dergisine özel bir röportajda seks konusunda açık fikirlere sahip olduğunu dile getirdi.

Fama! Dergisine özel verdiği röportajında “Hem erkeklerden hem de kadınlardan hoşlandığımı söyleyebilirim. Cinsel yaftalara karşı biriyim. Bizler duygusal ve cinsel ihtiyaçları olan basit insanlarız” diyerek, eşcinsel olmasına rağmen bir kadınla da birlikte olma fikrine açık olduğunu vurguladı.

Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalar ile gündemde olan sanatçı açıklamalarına ” Erkekler beni büyülüyor ama tamamen özgür seksten keyif alıyorum. Yani arzuladığım bir kadın ile birlikte olma fikri beni korkutmuyor” diyerek devam ederek eşcinsel olduğunu da sürekli olarak yineledi.

İkiz çocukları olan Martin, Ocak 2014’te borsacı Carlos Gonzalez Abella ile üç yıllık birlikteliğini sonlandırmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir