Beyonce Adele’den Korktu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü sanatçı Beyonce Adele’den korktu ve albümünün çıkış tarihini erteledi. Güzel sanatçı Beyonce kendi adını taşıyan son albümünü 2013 yılında çıkarmıştı. Yaptığı açıklamalar ve konuşmalarla altıncı albümünün hazır olduğu mesajını veren güzel yıldızın albümünü her an yayınlayabileceği iddia edilmişti ancak albüme dair hala bir yayın tarihi ilan edilmedi. Mirror’ın yazdığı habere göre; 34 yaşında […]

Dünyaca ünlü sanatçı Beyonce Adele’den korktu ve albümünün çıkış tarihini erteledi.

Güzel sanatçı Beyonce kendi adını taşıyan son albümünü 2013 yılında çıkarmıştı. Yaptığı açıklamalar ve konuşmalarla altıncı albümünün hazır olduğu mesajını veren güzel yıldızın albümünü her an yayınlayabileceği iddia edilmişti ancak albüme dair hala bir yayın tarihi ilan edilmedi.

Mirror’ın yazdığı habere göre; 34 yaşında olan başarılı sanatçı, Adele’in yarattığı etkiden korkarak yeni albümünü yayınlamak için biraz daha bekleme kararı aldı. Kısa bir süre önce yayınlanması beklenen albümün Adele rüzgarı dindikten sonra yayınlanacağını duyurdu. Dünyaca ünlü sanatçı Beyonce’ye yakın bir kişinin yaptığı açıklama da ise bu olay biraz daha yumuşatılarak: ” Beyonce, Adele’in şerefine kendi albümünü erteledi, böyle rakip olmayacaklar.” şeklinde basına lanse edildi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir