J-Lo’nun 260 Bin Swarovski Taşlı Kıyafeti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

J-Lo Las Vegas’ta verdiği konseri adeta bir moda şovuna dönüştürdü. Ünlü şarkıcının en dikkat çekici kıyafeti ise Versace imzalı 260 bin adet Swarovski taşlarıyla tasarlanan kıyafeti oldu. Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in yapımının bin 400 saat sürdüğü Swarovski taşlarıyla kaplı kıyafeti kelimenin tam anlamıyla izleyenleri büyüledi. Jennifer Lopez, merakla beklenen Las Vegas konserini geride bıraktı. Lopez’in […]

J-Lo Las Vegas’ta verdiği konseri adeta bir moda şovuna dönüştürdü. Ünlü şarkıcının en dikkat çekici kıyafeti ise Versace imzalı 260 bin adet Swarovski taşlarıyla tasarlanan kıyafeti oldu.
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in yapımının bin 400 saat sürdüğü Swarovski taşlarıyla kaplı kıyafeti kelimenin tam anlamıyla izleyenleri büyüledi.

Jennifer Lopez, merakla beklenen Las Vegas konserini geride bıraktı. Lopez’in sesi ve danslarıyla izleyicileri büyülediği gecede en çok konuşulan ise şov boyunca değiştirdiği farklı kıyafetler oldu.

Gecenin zirveye çıktığı an ise J-Lo ‘nun beyaz bir kürkle sahneye çıkarak ardından 260 bin adet Swarovski taşlarıyla süslenen kıyafetini sergilemesi oldu. El yapımı bu elbiseye taşların işlenmesinin bin 400 saat sürdüğü belirtildi.

J.Lo’nun gece boyunca değiştirdiği kıyafetler arasında Zuhair Murad, Michael Costello ve Nicolas Jebran tasrımları da bulunuyordu.

Bu olayın üzerine güzel sanatçı Britney Spears sürpriz bir video paylaştı .video için detaylı bir açıklama yapmayan Britney’in paylaşımı Vegas gösterisi öncesi geri dönüşü için bir teaser mı, yoksa kendi bikini markası için ticari bir reklam videosu mu olduğu merak konusu oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir