Lana Del Rey ve Tarantino’nun Gizli Birliği!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

” Honeymoon ” adlı stüdyo albümünü geçtiğimiz sene çıkaran  Lana Del Rey,  Instagram hesabından film yapımcısı Quentin Tarantino`nun kapağında, kendisininde adının sol üst köşesinde yer aldığı Rolling Stones dergisinin Ocak kapağını yayınladı. Güzel ve başarılı sanatçı Del Rey fotoğrafın altındaki açıklamaya “Yarın için sizlere bir sürprizim var.” yazarak bir de kamera emojisi koyunca büyük merak uyandırdı. […]

” Honeymoon ” adlı stüdyo albümünü geçtiğimiz sene çıkaran  Lana Del Rey,  Instagram hesabından film yapımcısı Quentin Tarantino`nun kapağında, kendisininde adının sol üst köşesinde yer aldığı Rolling Stones dergisinin Ocak kapağını yayınladı.

Güzel ve başarılı sanatçı Del Rey fotoğrafın altındaki açıklamaya “Yarın için sizlere bir sürprizim var.” yazarak bir de kamera emojisi koyunca büyük merak uyandırdı. Sosyal medyada güzel sanatçının bu paylaşımıyla Del Rey ‘in yeni klibinde Tarantino ‘yu yönetmen olarak seçtiği mi, yoksa kendisinin bir Tarantino filminde yer mi alacağı konusunda fikir ayrılıkları yaşattı.

Hayranların bu merağı sosyal medyada dalga dalga yayılırken film yapımcısı Quentin Tarantino ve güzel sanatçı Del Rey ‘den konuya ilişkin başka herhangi bir açıklama yapılmadı.

Rolling Stone
Lana Del Rey’in kendi instagram hesabında paylaştığı, Quentin Tarantino’nun yer aldığı Rolling Stone kapağı /*get title from somewhere*/ /*get description from somewhere*/

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir