Selena Gomez SNL Performansı Göz Kamaştırdı

Selena Gomez SNL (Saturday Night Live) programına son çıkardığı “Revival” albümü ile katıldı. Son albümünde bulunan şarkılarının kalitesi ayrı şuana kadar yine Revival albümü için göstermiş olduğu başarılı sahne performansları ayrı alkışlanan güzel sanatçı yine bir ilke imza attı diyebiliriz. SNL (Saturday Night Live) programında Revival albümüne ait ve klipleri yayınlanan ” Good For You […]

Selena Gomez SNL (Saturday Night Live) programına son çıkardığı “Revival” albümü ile katıldı. Son albümünde bulunan şarkılarının kalitesi ayrı şuana kadar yine Revival albümü için göstermiş olduğu başarılı sahne performansları ayrı alkışlanan güzel sanatçı yine bir ilke imza attı diyebiliriz.

SNL (Saturday Night Live) programında Revival albümüne ait ve klipleri yayınlanan ” Good For You ” , “Same Old Love” ve “Hands To Myself” şarkılarını canlı bir şekilde sergileyen başarılı sanatçı Selena Gomez’in, şuana kadar sergilediği en iyi canlı performansları bu üç şarkı oldu.

Büyüdüğünü ve büyüdükçe daha iyi işler başarabildiğini gösteren Selena Gomez SNL (Saturday Night Live) performansları ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

 

Selene Gomez SNL – Hands To Myself performansını izlemek için tıklayın

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir