Zayn Malik Pilowtalk ‘ı 29 Ocak’ta Yayınlayacak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Zayn Malik’in One Direction grubundan ayrılmasının üzerinden epey bir süre geçti. Gruptan solo performanslara yönelmek için ayrılan başarılı sanatçı, One Direction’ı bırakalı uzun bir süre olmasına rağmen henüz bir şarkı yayınlamamıştı. Son zamanlarda özellikle aşk hayatı başta olmak üzere müzik kariyeri dışında sürekli gündeme gelen yakışıklı sanatçı Zayn Malik Pilowtalk adlı yeni şarkısı için bir […]

Zayn Malik’in One Direction grubundan ayrılmasının üzerinden epey bir süre geçti. Gruptan solo performanslara yönelmek için ayrılan başarılı sanatçı, One Direction’ı bırakalı uzun bir süre olmasına rağmen henüz bir şarkı yayınlamamıştı. Son zamanlarda özellikle aşk hayatı başta olmak üzere müzik kariyeri dışında sürekli gündeme gelen yakışıklı sanatçı Zayn Malik Pilowtalk adlı yeni şarkısı için bir çıkış tarihi verdi.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığını belirttiği ve herkesin beğenebileceği tarzda bir şarkı yapmaya çalıştığını ifade ettiği “Pilowtalk” adlı şarkısını 29 Ocak’ta yayınlayacağını duyuran Malik, bu duyuruyu kendi resmi Instagram hesabı üzerinden yaptı.

Bu şarkının Zayn Malik için olan bir diğer özelliği ise tek başına yayınlayacağı ilk şarkı olacak, sanatçı şarkıya dair endişeleri olduğu içinde sürekli düzenlemeler yaptığını ve kusursuz bir şarkı için bu kadar beklediğini dile getirdi.

Zayn-Malik-29

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir