Jennifer Lopez Konseri’nde Talihsiz Kaza

46 yaşındaki başarılı yıldız Jennifer Lopez Las Vegas ‘ta verdiği bir konserde yine talihsiz bir kaza yaşadı. Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez Konseri ‘nde yaşadığı talihsiz kazalardan kurtulamazken bu sefer de güzel yıldız pantolonunun kurbanı oldu. Las Vegas ‘taki “All I Have” isimli konser sahnesinde seksi sanatçı kıyafeti ve danslarıyla, kendisini izlemeye gelen insanları etkisi […]

46 yaşındaki başarılı yıldız Jennifer Lopez Las Vegas ‘ta verdiği bir konserde yine talihsiz bir kaza yaşadı. Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez Konseri ‘nde yaşadığı talihsiz kazalardan kurtulamazken bu sefer de güzel yıldız pantolonunun kurbanı oldu.

Las Vegas ‘taki “All I Have” isimli konser sahnesinde seksi sanatçı kıyafeti ve danslarıyla, kendisini izlemeye gelen insanları etkisi altına almayı başarmıştı. Ancak son dönemlerde gerek sahne ekipmanları gerek kıyafetleri yönünden bir çok talihsiz ana tanık olan güzel yıldız, kendisini performansından dolayı ayakta alkışlayan ve kutlayan hayranlarına teşekkür etmek ve selamlamak için eğildiğinde kara bulutlar gün yüzüne çıktı. Eğilmesi ile pantolunu yırtılan sanatçı durumu çaktırmadan hayranlarını selamlayarak ve onlara teşekkür ederek sahneden indi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir