Alessia Cara “Same Old Love”u Yorumladı

Günümüzün yükselen yıldızlarından biri olan ve git gide daha iyi işlere imza atmayı başaran Alessia Cara geçtiğimiz günlerde Elvis Duran’ın radyoda sabah yayınlanan programına konuk oldu.

“Here” adlı şarkısı ile Billboard Hot 100 listelerinde 5. sıraya kadar yükselen güzel yıldız, Elvis Duran’ın sabah programında Selena Gomez’in “Same Old Love” şarkısını akustik bir şekilde yorumladı. Same Old Love şarkısının sözlerini çok iyi bilmediği için önündeki telefon aracılığıyla canlı ve çıplak bir ses ile programda seslendiren güzel müzisyen performansı ile büyük beğeni topladı. Başarılı Yıldız Alessia Cara, “Same Old Love”un yanı sıra kendi şarkısı olan “Wild Thing’i de canlı canlı söyledi.

Rahat ve sempatik tavırları ile dikkat çeken yıldız ayrıca kendi turuna çıkmak üzere olduğunu ve konserlerde kesin olmamakla birlikte başka şarkıların da coverlarını duyabileceklerini dile getirdi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio