Charlie Puth Yeni Şarkısını Anlattı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bilindiği üzere başarılı şarkıcı Charlie Puth geçtiğimiz günlerde Selena Gomez ile düet yaparak büyük bir beğeni toplamıştı. Başarılı müzisyen Puth, Selena Gomez ile birlikte söylediği ”We Don’t Talk Anymore” şarkısı hakkında konuştu ve bu konuya dair de önemli açıklamalar yaptı. Ayrıca yakışıklı şarkıcı Puth yaptığı açıklamada, şarkılarının hayranlar tarafından olumlu karşılandığını ve tüm hayranların klip […]

Bilindiği üzere başarılı şarkıcı Charlie Puth geçtiğimiz günlerde Selena Gomez ile düet yaparak büyük bir beğeni toplamıştı. Başarılı müzisyen Puth, Selena Gomez ile birlikte söylediği ”We Don’t Talk Anymore” şarkısı hakkında konuştu ve bu konuya dair de önemli açıklamalar yaptı. Ayrıca yakışıklı şarkıcı Puth yaptığı açıklamada, şarkılarının hayranlar tarafından olumlu karşılandığını ve tüm hayranların klip istemeye başladığını dile getirdi.

Yapılan röportaj sırasında gelişen konuşmada Charlie şarkının nasıl ortaya çıktığını anlattı.

Bu şarkıyı Japonya’da kayıt ettim. Uluslararası bir şarkı yapmak istedim. Selena’da sonra geldi ve tamamladı. Onunla çok iyi arkadaşız. Oda zaten bu kayıdı büyük bir stüdyoda tamamlamadı. Kendi dolabımın içinde oluşturduğum mini stüdyomda söyledi” dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir