Demi Lovato ve Nick Jonas Future Now Tanıtımı

Demi Lovato ve Nick Jonas ‘ın Kuzey Amerika’da beraber tura çıkacağını daha önce sanatçılar tarafından mini posterler yayınlanarak açıklanmış ve turun ismi “Future Now Tour” olarak belirlenmişti. Nick Jonas ve Demi  Lovato turu en iyi hale getirmek için çok çalışacaklarını söyleyerek tur hakkında hayranlarına ufak detaylar vermiş ve Nick Jonas seyircilerin ne kadar kostüm göreceği hakkında  […]

Demi Lovato ve Nick Jonas ‘ın Kuzey Amerika’da beraber tura çıkacağını daha önce sanatçılar tarafından mini posterler yayınlanarak açıklanmış ve turun ismi “Future Now Tour” olarak belirlenmişti.

Nick Jonas ve Demi  Lovato turu en iyi hale getirmek için çok çalışacaklarını söyleyerek tur hakkında hayranlarına ufak detaylar vermiş ve Nick Jonas seyircilerin ne kadar kostüm göreceği hakkında  “Üzgünüm ama Demi Lovato’dan 2 kat daha fazla kostüm değiştireceğim,” şeklinde şakayla karışık bir yorumda bulumuştu.

Şimdi ise Demi Lovato “Future Now” adlı bu turnenin asıl posterini kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Ayrıca Tura ait tanıtım videoları yayınlandı.

Demi Lovato ve Nick Jonas
Demi Lovato ve Nick Jonas’ın Future Now adlı Turuna Ait Posteri /*get title from somewhere*/ /*get description from somewhere*/

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir