Mustafa Koç’un mevlidine kimler katıldı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçen hafta geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için Divan Otel’de mevlit okutuldu. Mevlide Koç Ailesi’nin yanı sıra iş, siyaset, sanat ve spor dünyasından pek çok isim katıldı Kalp krizi sonucu vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için dün vefatının 7’nci gününde Elmadağ Divan Otel’de mevlit […]

Geçen hafta geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için Divan Otel’de mevlit okutuldu. Mevlide Koç Ailesi’nin yanı sıra iş, siyaset, sanat ve spor dünyasından pek çok isim katıldı

Kalp krizi sonucu vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için dün vefatının 7’nci gününde Elmadağ Divan Otel’de mevlit okutuldu.
Dün akşam saat 18.00’de başlayan mevlitte Koç’un eşi Caroline Koç, kızları Aylin ve Esra Koç, babası Rahmi Koç, annesi Çiğdem Simavi, kardeşleri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Koç ile Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç ve eşi Nevbahar Koç, taziyeleri kabul etti.
Yapılan haberlere göre mevlide katılan isimlerden bazıları şöyle:
Zeynep Fadıllıoğlu, Cem Hakko-Ronit Gülcan çifti, Ümit-Cem Boyner çifti, Osman Gökçek, Halis-Alev Komili çifti, Ender Mermerci, Bettina Manchler, Ferruh-Sibel Karakaşlı çifti, Elaine Fonseca-Mehmet Dereli çifti, Sedefhan Oğuz-Bedrettin Dalan, Erdem Kıramer-Candan Kıramer çifti, Türkan Şoray, Faruk Süren ve Acun Ilıcalı Divan Otel’in önünde uzun kuyruklar oluştu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir