Rahmi Koç, Beykoz Devlet Hastanesi’ne Teşekkür Mektubu Yazdı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un hayatının kaybetmesinin ardından, Rahmi Koç, oğluna ilk müdahalenin yapıldığı Beykoz Devlet Hastanesi’ne teşekkür mektubu yazdı. Rahmi Koç’un yazdığı mektupta, “Allah’ın takdiri demekten başka çare bulamıyorum. Zatıailinizin, doktorlarınızın ve çalışanlarınızın gösterdikleri çabaya ailem ve şahsım adına candan teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Rahmi M. Koç” denildi. BAŞHEKİM RAHATSIZ […]

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un hayatının kaybetmesinin ardından, Rahmi Koç, oğluna ilk müdahalenin yapıldığı Beykoz Devlet Hastanesi’ne teşekkür mektubu yazdı.

Rahmi Koç’un yazdığı mektupta, “Allah’ın takdiri demekten başka çare bulamıyorum. Zatıailinizin, doktorlarınızın ve çalışanlarınızın gösterdikleri çabaya ailem ve şahsım adına candan teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Rahmi M. Koç” denildi.

BAŞHEKİM RAHATSIZ

Mektubun hastane çalışanları arasında paylaşıldığı fakat daha sonra dışarı sızdığı anlaşıldı. Hastanenin başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’nun bu olaydan dolayı çok üzgün olduğu belirtildi. Ünlü iş adamı Rahmi Koç, oğlu Mustafa Koç’a ilk müdahalenin yapıldığı Beykoz Devlet Hastanesi’ne teşekkür mektubu gönderdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir