Ariana Grande Yeni Şarkı İçin Hazırlanıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Snapchat son zamanlarda gençlerin ve özellikle ünlülerin en fazla vakit geçirdiği sosyal paylaşım platformlarından biri haline geldi. Snapchat ile fazlası ile içli dışı olan ünlüler artık bir çok açıklamasını buradan yapmaya başladı. Bu sanatçılardan biri olan güzel sanatçı Ariana Grande Snapchat üzerinden bir açıklama yaparak yeni şarkısı ile ilgili açıklamalardan bulundu. Snapchat üzerinden yaptığı açıklamada […]

Snapchat son zamanlarda gençlerin ve özellikle ünlülerin en fazla vakit geçirdiği sosyal paylaşım platformlarından biri haline geldi. Snapchat ile fazlası ile içli dışı olan ünlüler artık bir çok açıklamasını buradan yapmaya başladı. Bu sanatçılardan biri olan güzel sanatçı Ariana Grande Snapchat üzerinden bir açıklama yaparak yeni şarkısı ile ilgili açıklamalardan bulundu. Snapchat üzerinden yaptığı açıklamada yeni şarkısı için provalara ve kayıtlara başladığını dile getiren güzel sanatçı, daha önce yayınladığı şarkısı Focus ile beklediği çıkışı yakalayamamıştı.

Ayrıcaünlü yıldız Grande stüdyoda çalışırken kaydetmiş olduğu 8 saniyelik videoyu yine Snapchat üzerinden paylaşarak, ne tarz işler yaptığını hayranları ile paylaştı.

Grande daha önce de erkek arkadaşı ile olan fotoğrafını buradan paylaşarak bir skandal yaratmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir