David Bowie’nin Vasiyeti Açıklandı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Vefat eden İngiliz müzisyen David Bowie’nin cenazesi, ölmeden önce bıraktığı vasiyetinde açıkladığı üzerine gizlice yakılmıştı. 69 yaşında hayatını kaybeden efsane müzisyenin naaşı, ailesi ve arkadaşları olmadan ve tören yapılmadan New York ‘ta bulunan bir krematoryumda yakılmıştı. Sanatçının açıklanan vasiyetine dair gelen açıklamalara göre Bowie, naşının küllerini Bali Adası’na gömülmesini istedi. İngizliz müzisyen Bowie’nin 100 Milyon […]

Vefat eden İngiliz müzisyen David Bowie’nin cenazesi, ölmeden önce bıraktığı vasiyetinde açıkladığı üzerine gizlice yakılmıştı. 69 yaşında hayatını kaybeden efsane müzisyenin naaşı, ailesi ve arkadaşları olmadan ve tören yapılmadan New York ‘ta bulunan bir krematoryumda yakılmıştı. Sanatçının açıklanan vasiyetine dair gelen açıklamalara göre Bowie, naşının küllerini Bali Adası’na gömülmesini istedi.

İngizliz müzisyen Bowie’nin 100 Milyon dolarlık serveti yine vasiyeti üzerine eşi ve çocukları arasında bölüştürülecek. Sanatçı şahsi asistanına 2 milyon dolar, ailenin eski dadısına da 1 milyon dolar bıraktığı açıklandı.

69 yaşında hayatını kaybeden efsane müzisyenin külleri açıklanan vasiyeti üzerine düzenlenecek Budist geleneklere uygun bir tören ile Endonezya’nın Bali Adası’na gömülecek.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir