Adele Konser Filmi Yayınlayacak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü tanınmış sanatçı Adele Konser Filmi çıkaracak ünlüler kervanına katılıyor. Daha önce Erkek Müzik Grubu One Direction, genç şarkıcı Justin Bieber ve ünlü yıldız Katy Perry gibi isimlerin turnelerini DVD olarak yayınlamıştı. Bu gibi ünlülerin konserlerini kayıt ederek DVD haline getirip yayınlaması başarılı müzisyen Adele de ilham oldu. Ünlü şarkıcı şubat ayında çıkmayı planladığı ve […]

Dünyaca ünlü tanınmış sanatçı Adele Konser Filmi çıkaracak ünlüler kervanına katılıyor. Daha önce Erkek Müzik Grubu One Direction, genç şarkıcı Justin Bieber ve ünlü yıldız Katy Perry gibi isimlerin turnelerini DVD olarak yayınlamıştı.

Bu gibi ünlülerin konserlerini kayıt ederek DVD haline getirip yayınlaması başarılı müzisyen Adele de ilham oldu. Ünlü şarkıcı şubat ayında çıkmayı planladığı ve bunun için gereğinden fazla bir şekilde sıkı çalıştığı dünya turnesi için bir çok programa katılmayı reddetti. Ünlü şarkıcının çıkacağı bir sonraki dünya turnesini film haline getirmeyi planlıyor. Başarılı yıldız Adele’in Albümünün rekor üstüne rekor kırması yayınlanacak DVD’nin de yüksek satış rakamlarına ulaşacağı tahmin ediliyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir