Rihanna’nın Saplantılı Hayranı Yakalandı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Uzun zamandır saplantılı bir hayranı tarafından tehdit mesajları alan Barbados’lu güzel sanatçı Rihanna’nın saplantılı hayranı yakalandı ve güzel yıldız bu kez rahat bir nefes aldı. TMZ’nin haberine göre, geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında ünlü yıldıza sosyal paylaşım platformu olan Twitter üzerinde ölüm tehditleriyle dolu postlar atan saplantılı hayranı, bu kez olayı daha da ileri boyuta […]

Uzun zamandır saplantılı bir hayranı tarafından tehdit mesajları alan Barbados’lu güzel sanatçı Rihanna’nın saplantılı hayranı yakalandı ve güzel yıldız bu kez rahat bir nefes aldı.

TMZ’nin haberine göre, geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında ünlü yıldıza sosyal paylaşım platformu olan Twitter üzerinde ölüm tehditleriyle dolu postlar atan saplantılı hayranı, bu kez olayı daha da ileri boyuta taşıdı. Tacizci, 27 yaşındaki ünlü yıldızın Los Angeles’da bulunan evinin önünde bir fotoğraf çekerek bunu sosyal medyadan “evinin önündeyim” notu ile paylaştı. Bu olayın ardından tedirginliği artan sanatçının şikayeti üzerine polisler detaylı bir araştırma yaparak, Rihanna’nın saplatılı ve tehditkar sapığını yakaladı. Ralph Alexander ve Alec Mercer isimlerini kullanan şahıs tedavi görmesi için bir psikiyatri kliniğine sevkedildi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir