Zayn Malik, Justin Bieber ile Çalışmak İstiyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Zayn Malik, Justin Bieber ile çalışmak istediğini dile getirdi. Zayn Malik geçtiğimiz günlerde Capital FM’e konuk olarak burada bir röportajda gerçekleştirdi. Genç müzisyen Zayn Malik gerçekleştirdiği bu röportajda Justin Bieber ile birlikte bir çalışma yapmaya olumlu baktığını dile getirmişti. Bu röportajın ardından genç şarkıcı Zayn Malik’in hayranları yeni albümünde Justin Bieber ile bir düet gerçekleştireceği […]

Zayn Malik, Justin Bieber ile çalışmak istediğini dile getirdi.

Zayn Malik geçtiğimiz günlerde Capital FM’e konuk olarak burada bir röportajda gerçekleştirdi. Genç müzisyen Zayn Malik gerçekleştirdiği bu röportajda Justin Bieber ile birlikte bir çalışma yapmaya olumlu baktığını dile getirmişti. Bu röportajın ardından genç şarkıcı Zayn Malik’in hayranları yeni albümünde Justin Bieber ile bir düet gerçekleştireceği düşüncesine kapılmıştı ancak beklenen olmadı.

Duruma tepki gösteren hayranlara cevap yine Zayn Malik’in hayranlarından geldi ve Malik’in daha önce yapmış olduğu bir röportaj hatırlatıldı. Malik yaptığı diğer röportajında solo olarak hazırladığı ilk albümde kimse ile birlikte çalışmayacağını ve tamamen kendi işi olacağını vurgulamıştı.

Capital röportajında ikinci albümde Justin Bieber ile çalışıp çalışmayacağı sorulan Zayn Malik:

“Bu hayır diyebileceğim bir durum değil, bu noktada tabi ki bunu yapmayı düşünebilirim.” açıklamasında bulundu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir