Miley Cyrus The Voice Jürisi Mi Olacak?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Son zamanlarda tüm dünyada izlenen ve tüm ülkelerde versiyonları yayınlanan “The Voice” (O Ses) adlı programda geçtiğimiz sezon Barbados’lu ünlü yıldız Rihanna tüm koçlar ile birlikte onların takımlarını çalıştırmıştı. 27 yaşındaki güzel sanatçı Rihanna’nın üstelenmiş olduğu bu rolü bu sezon Miley Cyrus The Voice adlı programda üstlenecek. NBC televizyonu ise geçtiğimiz günlerde 24 yaşındaki ünlü […]

Son zamanlarda tüm dünyada izlenen ve tüm ülkelerde versiyonları yayınlanan “The Voice” (O Ses) adlı programda geçtiğimiz sezon Barbados’lu ünlü yıldız Rihanna tüm koçlar ile birlikte onların takımlarını çalıştırmıştı. 27 yaşındaki güzel sanatçı Rihanna’nın üstelenmiş olduğu bu rolü bu sezon Miley Cyrus The Voice adlı programda üstlenecek.

NBC televizyonu ise geçtiğimiz günlerde 24 yaşındaki ünlü yıldız Miley Cyrus’un, The Voice programının 10. sezonunda jüri üyesi olan Adam Levine, Blake Shelton, Christina Aguilera ve Pharrell Williams ile birlikte çalışarak yeni sezonun yarışmacılarını final yarışına hazırlayacağının duyurusunu yaptı.

Kanal yöneticisi Paul Telegdy duyuruya ek olarak: ” İnsanlar Miley Cyrus’un sözlerini dikkate alıyorlar. Bizim sanatçılarımız onun içgüdüleri ve bilgeliğine sahip olacakları için çok şanslılar” açıklamasında bulundu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir