Demi Lovato’nun Hillary Clinton Selfie’si!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Demi Lovato’nun Hillary Clinton’ı desteklemek için paylaştığı fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. Güzel sanatçı Demi Lovato geçtiğimiz günlerde Amerika’nın Başkan Adaylarından biri olam Hillary Clinton ile bir araya geldi. Uzun uzun sohbet eden ünlü yıldız Demi Lovato ve Başkan Adayı Hillary Clinton uzun uzun sohbet ederek bu görüşmeyi ölümsüzleştirdi ve selfie çektiler. Çekilen bu selfie’yi […]

Demi Lovato’nun Hillary Clinton’ı desteklemek için paylaştığı fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. Güzel sanatçı Demi Lovato geçtiğimiz günlerde Amerika’nın Başkan Adaylarından biri olam Hillary Clinton ile bir araya geldi. Uzun uzun sohbet eden ünlü yıldız Demi Lovato ve Başkan Adayı Hillary Clinton uzun uzun sohbet ederek bu görüşmeyi ölümsüzleştirdi ve selfie çektiler.

Çekilen bu selfie’yi genç yıldız Demi Lovato kendi sosyal paylaşım platformu olan Instagram hesabı üzerinden hayranları ile paylaştı. Güzel yıldız her başkan adayı olan Hillary Clinton’ı desteklediğini her seferinde dile getirirken bu görüşmede de bu fırsatı kaçırmadı.

Başkan Adayı Hillary Clinton, güzel ve genç sanatçı Demi Lovato’nun kendisine verdiği bu destekten oldukça memnun görünüyor.

 

Demi-Lovato-Hillary-Clinton

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir