Selena Gomez W Magazin ‘e Kapak Oldu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Same Old Love şarkısı ile başarısını katlayan genç yıldız Selena Gomez W Magazin Dergisi için objektif karşısına geçti. Derginin Mart sayısı için iddialı pozlara imza atan 23 yaşındaki güzel sanatçı Gomez dergiye özel bir de röportaj verdi. Güzel sanatçıya, 3 yıl birlikte oldukları ve hayranlarının “Jelena” olarak adlandırdıkları Justin Biber ilişkisi soruldu. Gomez, her ne […]

Same Old Love şarkısı ile başarısını katlayan genç yıldız Selena Gomez W Magazin Dergisi için objektif karşısına geçti. Derginin Mart sayısı için iddialı pozlara imza atan 23 yaşındaki güzel sanatçı Gomez dergiye özel bir de röportaj verdi.

Güzel sanatçıya, 3 yıl birlikte oldukları ve hayranlarının “Jelena” olarak adlandırdıkları Justin Biber ilişkisi soruldu. Gomez, her ne kadar bu sorulardan sıkıldığını dile getirmiş olsa da dergiye bu konuya dair minik bir açıklamada bulunarak bu ilişkinin kendisini yıprattığını dile getirdi.

“Başlarda umursamadım. Bana göre şöyleydi: 18 yaşındaydım, sevgilim vardı, birlikte çok tatlı görünüyorduk ve bu durumu seviyorduk. Ancak daha sonra kalbim çok kırıldı. İnsanlar ne olduğunu anlayamadılar” açıklamasında bulundu.

 

56b3423918c7730e3cdb6927

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir