Adele’in Yeni Single Kapağı: Çocukluk Fotoğrafı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Oscar Ödüllü ünlü İngiliz sanatçı Adele’in yeni çıkaracağı single’ı “When We Were Young” şarkısının kapağı için kendi çocukluk fotoğrafını seçti. “When We Were Young” adlı şarkısının çıkış tarihi henüz açıklanmasa da single’ın çıkış tarihi Şubat ayının son haftası olarak düşünülüyor. Başarılı yıldız Adele geçtiğimiz senenin son dönemlerinde piyasaya sürdüğü 25 adlı albümünden sonra, yeni single’ı […]

Oscar Ödüllü ünlü İngiliz sanatçı Adele’in yeni çıkaracağı single’ı “When We Were Young” şarkısının kapağı için kendi çocukluk fotoğrafını seçti. “When We Were Young” adlı şarkısının çıkış tarihi henüz açıklanmasa da single’ın çıkış tarihi Şubat ayının son haftası olarak düşünülüyor.

Başarılı yıldız Adele geçtiğimiz senenin son dönemlerinde piyasaya sürdüğü 25 adlı albümünden sonra, yeni single’ı “When We Were Young” ile yeniden zirve yarışına girmeye hazırlanıyor. Sanatçı yeni single çalışmasının kapağını ise kendisine ait, dağınık sarı saçlı, ön süt dişleri çıkmış ve sonuna kadar gülen bir çocukluk fotoğrafını koymaya karar verdi. Kanadalı müzisyen Tobias Jesso Jr. ile birlikte bestelediği ve gençliğe dönüşü anlatan şarkı için:

“Şarkının adı açık ve belli. İki seven kişinin büyüdükten sonra geçmişte yaşadıklarını anımsayarak o günlere dönmelerinin ve o deneyimi tekrarlamalarının artık imkansızlığını anlatıyor. Duygusal bir öykü.” açıklamasında bulundu.

Adele'in

1 yorum yapıldı “1”

  1. İlayda - dedi ki:

    Oyyy ne kadar sirinmis ya yerim 🙂

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir