Nicki Minaj’ın Yeni Single’ı Kimi Hedef Aldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü yıldız Nicki Minaj’ın yeni bir şarkı için stüdyo hazırlıklarına başladı  Ayrıca yeni bir çalışma ile dinleyicilerinin karşısına çıkması beklenen başarılı sanatçı Yapacağı yeni şarkısı ile şimdiden gündem olmayı başaran genç yıldız Nicki Minaj, bu şarkısını geçmişte bir ödül gecesinde tartışma yaşadığı sevilen sanatçılarda biri olan Miley Cyrus’u hedef alıyor. Sosyal medyada de oldukça popüler […]

Dünyaca ünlü yıldız Nicki Minaj’ın yeni bir şarkı için stüdyo hazırlıklarına başladı  Ayrıca yeni bir çalışma ile dinleyicilerinin karşısına çıkması beklenen başarılı sanatçı Yapacağı yeni şarkısı ile şimdiden gündem olmayı başaran genç yıldız Nicki Minaj, bu şarkısını geçmişte bir ödül gecesinde tartışma yaşadığı sevilen sanatçılarda biri olan Miley Cyrus’u hedef alıyor.

Sosyal medyada de oldukça popüler olan Minaj’a hayranları şimdiden single ile alakalı sorularını yöneltmeye başladı.  Bu single ile aralarındaki tartışmayı yeniden alevlendirecek bir şarkı hazırlığında olduğu söylenen güzel yıldız, Miley Cyrus ile ilgili olarak daha önce sert sözler söylemesi sebebi ile sosyal medyada büyük eleştiri toplamıştı.

Nicki Minaj’ın Yeni Single’ı Kimi Hedef Aldı için yorum 2 yapıldı

  1. İlayda - dedi ki:

    Benim icin hicbisey ifade etmiyo. Ikiside gavurun tohumu sonucta ikiside göt baş açiyo ikiside içki içiyo ikiside zina yapıyo ikside cehenneme s*ktrp gidecek birbirinden daha aşşağı yanları yok.

  2. wtffff dedi ki:

    Hah sen de miley nin üstünden prim yap.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir