Rihanna ve Drake “Work” Klibinde Buluşacak!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

27 yaşındaki Barbados’lu dünyaca ünlü güzel yıldız Rihanna ve 29 yaşındaki Kanadalı ünlü aktör ve rap yıldızı Drake, yeni bir müzik klibinde bir araya gelmek için hazırlanıyor. Güzel yıldız Rihanna ve Drake ‘Work’ isimli bu video klip sayesinde üçüncü kez bir araya gelmiş olacak. 2010’da piyasaya sürülen Barbadoslu yıldız Rihanna’nın “What’s My Name” ve 2011’de […]

27 yaşındaki Barbados’lu dünyaca ünlü güzel yıldız Rihanna ve 29 yaşındaki Kanadalı ünlü aktör ve rap yıldızı Drake, yeni bir müzik klibinde bir araya gelmek için hazırlanıyor. Güzel yıldız Rihanna ve Drake ‘Work’ isimli bu video klip sayesinde üçüncü kez bir araya gelmiş olacak. 2010’da piyasaya sürülen Barbadoslu yıldız Rihanna’nın “What’s My Name” ve 2011’de yayınlanan Drake’e ait “Take Care” adlı iki video klip, bu ikiliyi bir araya getiren diğer iki şarkıydı.

Ünlü aktör ve müzisyen Drake ile Barbadoslu güzel yıldız Rihanna’nın bir arada olacağı “Work” isimki bu yeni video klibin çekimleri bu ayın başında Los Angeles’da başlandı ancak ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir