Bella Hadid ve The Weeknd Yeniden Birlikte

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bella Hadid ve The Weeknd ayrıldıkları yönündeki iddiaları birlikte yedikleri yemekle sessiz bir cevap vermiş oldu. Ablası Gigi Hadid gibi süper model olma yolunda ilerleyen güzel manken Bella Hadid ve ünlü rap yıldızı The Weeknd geçtiğimiz gün Hollywood’ta bulunan Craig’in aklı restauranttan çıkarken  görüntülendi. E! News’in daha önce yayınlamış olduğu habere göre yazın ba şından […]

Bella Hadid ve The Weeknd ayrıldıkları yönündeki iddiaları birlikte yedikleri yemekle sessiz bir cevap vermiş oldu. Ablası Gigi Hadid gibi süper model olma yolunda ilerleyen güzel manken Bella Hadid ve ünlü rap yıldızı The Weeknd geçtiğimiz gün Hollywood’ta bulunan Craig’in aklı restauranttan çıkarken  görüntülendi.

E! News’in daha önce yayınlamış olduğu habere göre yazın ba şından beri birlikte olan medyatik çift The Weeknd ve Bella Hadid yoğun iş tempolarını gerekçe göstererek ayrılmışlardı. Ortalığı karıştıran bu habere herhangi bir açıklamada bulunmayan ikili şuana kadar bu haberi kabullenmiş gibi görünse de, birlikte çıktıkları yemek ile bunun yanlış bir haber olduğunu gözler önüne serdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir