Grammy Gecesi’nin Canlı Performansları Belli Oldu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

15 Şubat 2016 Pazartesi akşamı gerçekleşecek olan Grammy Ödülleri Gecesi’nde heyecan dorukta. Dikkatlerin üzerine toplandığı Grammy Gecesi için yapılan hazırlıklar ve organizasyonlar gecenin oldukça hareketli geçeceğinin en büyük  kanıtlarından biri. Grammy Ödülleri Gecesi için yapılan organizasyonların dışında gecede canlı performans sergileyerek sahneye çıkacak dünya yıldızlarının da isimleri netleşmeye başladı. Grammy Ödülleri Gecesi’nde Canlı Performans sergilemesi […]

15 Şubat 2016 Pazartesi akşamı gerçekleşecek olan Grammy Ödülleri Gecesi’nde heyecan dorukta. Dikkatlerin üzerine toplandığı Grammy Gecesi için yapılan hazırlıklar ve organizasyonlar gecenin oldukça hareketli geçeceğinin en büyük  kanıtlarından biri. Grammy Ödülleri Gecesi için yapılan organizasyonların dışında gecede canlı performans sergileyerek sahneye çıkacak dünya yıldızlarının da isimleri netleşmeye başladı.

Grammy Ödülleri Gecesi’nde Canlı Performans sergilemesi kesinleşen isimler şu şekilde: Taylor Swift, Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd, Kendrick Lamar… Ayrıca Johnny Deep gece özel bir gösteri yaparak sahne alacak yıldızların arasına ismini yazdırmayı başardı.

Bunlara ek olarak hiç bir ödüle aday görülmeyen Adele’in 58. Grammy Ödülleri ‘nde adaylık almama sebebi, albümün çıkış tarihiyle alakalı olduğu açıklandı ve sanatçı gecede sahne almayı kabul etti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir