Work Klibinin Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

27 yaşındaki Barbadoslu güzel yıldız Rihanna ve 29 yaşındaki başarılı aktör ve müzisyen Drake’i yeniden bir araya getiren video klip Work ‘ün kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Başarılı yıldız Rihanna çıkarmış olduğu son albümü “ANTI”den yayınlacağı bir sonraki klip için “Work” adlı şarkısını seçmiş ve bu klip için daha önce iki defa bir araya geldiği Drake […]

27 yaşındaki Barbadoslu güzel yıldız Rihanna ve 29 yaşındaki başarılı aktör ve müzisyen Drake’i yeniden bir araya getiren video klip Work ‘ün kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Başarılı yıldız Rihanna çıkarmış olduğu son albümü “ANTI”den yayınlacağı bir sonraki klip için “Work” adlı şarkısını seçmiş ve bu klip için daha önce iki defa bir araya geldiği Drake ile yeniden bir araya gelme kararı almıştı. Çekimleri başlayan yeni şarkısının kamera arkası görüntülerini yayınlayan Barbadoslu sanatçı Rihanna, bu görüntüleri bağlı olduğu Jay Z’nin müzik platformu Tidal üzerinden paylaştı.

Ünlü rap yıldızı Drake ile Rihanna’nın üçüncü kez bir araya geldiği “Work” isimki bu yeni video klibin çekimlerine bu ayın başında Los Angeles’da başlandı ancak ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir