Madonna’nın Duvağı ile İmtihanı

57 yaşındaki ABD’li başarılı şarkıcı Madonna  geçtiğimiz gün Bangkok şehrinde bulunan Impact Arena’da sahne aldı. Pop’un kraliçesi yanında iki dansçısı ile birlikte kendisinin hit parçalarından biri olan “Material Girl” adlı şarkısını sahneledi. Madonna’nın güzel başlayan sahne performansı iki dansçısının tuttuğu duvağın saçına takılması ile tam bir faciaya dönüştü. Başarılı sanatçı Madonna iki dansçısının tuttuğu duvağıyla […]

57 yaşındaki ABD’li başarılı şarkıcı Madonna  geçtiğimiz gün Bangkok şehrinde bulunan Impact Arena’da sahne aldı. Pop’un kraliçesi yanında iki dansçısı ile birlikte kendisinin hit parçalarından biri olan “Material Girl” adlı şarkısını sahneledi. Madonna’nın güzel başlayan sahne performansı iki dansçısının tuttuğu duvağın saçına takılması ile tam bir faciaya dönüştü.

Başarılı sanatçı Madonna iki dansçısının tuttuğu duvağıyla sahnede performans sergiliyordu, kareografi gereği sanatçı ileri doğru giderken dansçıların sanatçının başında bulunan duvağı çekmesi gerekiyordu. Dansçılar kareografiyi uygulayarak duvağı çekti ancak bu sırada talihsiz bir olay yaşandı ve duvak Madonna’nın saçına takıldı. Uzun süre uğraşan dünyaca ünlü yıldız sahnede düşme tehlikesi yaşadı. Madonna geçen senede ödül töreni sırasında kostümünün azizliğine uğramış ve sahneden düşmüştü.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir