Lady Gaga Amerikan Horror Story’de Devam Ediyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Amerikan TV kanallarından bir  olan FX’te yayınlanan ve her sezonu merakla beklenen dizi “Amerikan Horror Story” 5. sezonu Hotel ‘de Lady Gaga’yı ağırlamış ve Lady Gaga’nın performansı ile başarısına başarı katmıştı. Başarılı sanatçının yer aldığı Amerikan Horror Story Hotel sezonu bitti ancak Amerikan Horror Story ekibi için bu bir son olmadı. Ryan Murphy ve Brad […]

Amerikan TV kanallarından bir  olan FX’te yayınlanan ve her sezonu merakla beklenen dizi “Amerikan Horror Story” 5. sezonu Hotel ‘de Lady Gaga’yı ağırlamış ve Lady Gaga’nın performansı ile başarısına başarı katmıştı. Başarılı sanatçının yer aldığı Amerikan Horror Story Hotel sezonu bitti ancak Amerikan Horror Story ekibi için bu bir son olmadı. Ryan Murphy ve Brad Falchuk’ın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Amerikan Horror Story’nin 6. sezonu ile ilgili dedikodular da yavaş yavaş gelmeye başladı. Son gelen dedikodular dizinin Ekim ayında yeni sezonuna başlacağı ve bu sezonun karekterlerinden biri olan Slender Man’a yeniden ünlü yıldız Gaga’nın hayat verebileceği yönünde oldu.

Us Weekly’e konuşan bir kaynağın: “Senaryoyu başkası yazdı ve AHS bunu show’a uyarlamaya çalışıyor. Telif haklarını alarak, cast işlerini çözmesi gerekiyor. Ayrıca ekip Lady Gaga’yı geri getirmek için cidden çok uğraşıyor” şeklinde konuştuğu açıklandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir