Number1 FM “Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu” seçildi

Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu,Number1 FM seçildi. Radyoculuk sektörüne hizmet etmek, başarılı radyoları, radyo programlarını ve programcılarını ödüllendirmek amacıyla Fatih Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” düzenlenen törenle sahiplerine sunuldu. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilen gecede Number1 FM “Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu” seçildi. Ödülü, Hayko Cepkin’in elinden, Mert Hakan aldı […]

Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu,Number1 FM seçildi. Radyoculuk sektörüne hizmet etmek, başarılı radyoları, radyo programlarını ve programcılarını ödüllendirmek amacıyla Fatih Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” düzenlenen törenle sahiplerine sunuldu.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilen gecede Number1 FM “Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu” seçildi.

Ödülü, Hayko Cepkin’in elinden, Mert Hakan aldı

Gecede konuşan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, radyonun 110 yıldır hayatı daha anlamlı kıldığını belirterek, “Siz değerli radyocular, hayatımızın her anında bizimlesiniz. Aslında bir zamanlar televizyon ve kitle iletişim araçları yaygınlaşınca, papucunuzun dama atılacağı düşünülüyordu ama öyle olmadı. Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğdunuz. Benjamin Button gibisiniz. Gün geçtikçe daha da gençleşiyorsunuz, ağırlıklarınızdan kurtuluyorsunuz” dedi.

Demir, töreni izlemek üzere, Türkiye’nin birçok şehrinden radyocunun geldiğini kaydederek, “Bir rekor kırıldı. 3 milyon 500 binden fazla oy kullanıldı” diye konuştu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir