Laura Marano ‘nun Yeni Single’ı: Boombox

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Disney kanalında yayınlanan Austin & Ally adlı dizi ile tanınan genç oyuncu Laura Marano uzun bir süredir yeni bir albümün hazırlıkları içerisinde olduğunu dile getirmişti. Hayranları tarafından merakla beklenen albüm için 20 yaşındaki genç yıldız henüz hazır olmadığını mükemmel bir albüm olmasını istediğini belirtirken, hayranlarına bir de sürpriz yaptı. Genç Yıldız Marano albüm ncesinde yakın […]

Disney kanalında yayınlanan Austin & Ally adlı dizi ile tanınan genç oyuncu Laura Marano uzun bir süredir yeni bir albümün hazırlıkları içerisinde olduğunu dile getirmişti. Hayranları tarafından merakla beklenen albüm için 20 yaşındaki genç yıldız henüz hazır olmadığını mükemmel bir albüm olmasını istediğini belirtirken, hayranlarına bir de sürpriz yaptı. Genç Yıldız Marano albüm ncesinde yakın bir zamanda bir single yayınlayacağını ve single’ın adının Boombox olduğunu dile getirdi.

Ayrıca hayranlarına bir de not yazan 20 yaşındaki oyuncu ve yıldız Laura, şu sözleri ile dikkat çekti:

“‘Boombox’ isimli şarkımın ilk teklim olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Duymanız için sabırsızlanıyorum ve desteğiniz için size ne kadar teşekkür etsem az. Siz herbiriniz bana güç verdiniz, bu yüzden sizi seviyorum.”

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir