Little Mix Secret Love Song ile Başarı Yakaladı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İngiliz girl bandlerden biri olan Little Mix, Jason Derulo ile birlikte söyledikleri son şarkıları “Secret Love Song” ile başarı yakaladı. Genç kız grubu bu hafta İngiltere listelerinde ilk 10’da kendine yer buldu. Geçtiğimiz hadta 11. sırada yer alan ve Jason Derulo iş birliği olan “Secret Love Song” bu hafta 4 basamak birden yükselerek 7 numaraya […]

İngiliz girl bandlerden biri olan Little Mix, Jason Derulo ile birlikte söyledikleri son şarkıları “Secret Love Song” ile başarı yakaladı. Genç kız grubu bu hafta İngiltere listelerinde ilk 10’da kendine yer buldu. Geçtiğimiz hadta 11. sırada yer alan ve Jason Derulo iş birliği olan “Secret Love Song” bu hafta 4 basamak birden yükselerek 7 numaraya yerleşti ve dinlenme oranlarına bakarsak da şarkı yükselmeye devam edecek gibi duruyor.

Jez Ashurst, Emma Rohan, Rachel Furner ve Jason Desroleaux iş birliği ile sözleri yazılan “Secret Love Song” adlı parça kız grubunun geçtiğimiz Kasım ayında yayınlamış olduğu Get Wierd isimli 3. solo albümünde yer alan şarkılardan biri olma özelliğine sahip.

Secret Love Song ft Jason Derulo izlemek için tıklayın

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir