Grammy Ödülleri’nde Kırmızı Halıda Şıklık Yarışı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Los Angeles’ta gerçekleşen Grammy Ödülleri’nde için ünlü isimler, özel olarak giydikleri kıyafetleri tören öncesi kırmızı halı üzerinde gururla sergileyerek objektiflere poz verdi. Aldığı ödüllerle geceye damgasını vuran Taylor Swift iki parçalı koyu ve açık pembe renkli kıyafeti ve geceye tek parça uzun pullu lacivert bir elbise ile katılan yakın arkadaşı Selena Gomez  birlikte poz verdi. […]

Los Angeles’ta gerçekleşen Grammy Ödülleri’nde için ünlü isimler, özel olarak giydikleri kıyafetleri tören öncesi kırmızı halı üzerinde gururla sergileyerek objektiflere poz verdi.

Aldığı ödüllerle geceye damgasını vuran Taylor Swift iki parçalı koyu ve açık pembe renkli kıyafeti ve geceye tek parça uzun pullu lacivert bir elbise ile katılan yakın arkadaşı Selena Gomez  birlikte poz verdi. Adele uzun siyah işlemeli elbisesi ile boy gösterirken, Ciara Alexandre Vauthier tasarımıyla cesur pozlar verdi. Bebeği için gün sayan Chrissy Teigen ise Beyaz, uzun ve çok dar olmayan dantel pelerinli kıyafeti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir