Leonardo DiCaprio bu kirli dünyaya çocuk getirmek istemiyor

Leonardo DiCaprio bu kirli dünyaya çocuk getirmek istemiyor. Yılın en iddialı filmi Revenant ile başarılı bir performans sergileyen yakışıklı oyuncu, 2016 Altın Küre Ödüllerinde “En iyi Erkek Oyuncu” ödülünü Hugh Glass ile paylaşmıştı

41 yaşındaki aktör Leonardo DiCaprio, Rolling Stone dergisinin yeni sayısına da kapak olarak bu yılın en çok konuşulan ismi olacağının işaretini verdi. Dergiye verdiği olduğu röportajında The Revenant filminde istediği karanlık atmosferi bulduğunu ancak hedefinin daha karanlık işler yapmak olduğunu belirtti.
DiCaprio aile kurma fikri üzerine düşüncelerini de belki de ilk kez bu kadar açık bir şekilde ifade etti. DiCaprio’nun mizah dünyasının işlediği klişelerden biri olan bu kirli dünyaya çocuk getirmek istemem” söylemine düşmesi ise tebessüm ettirdi. Di Caprio sözlerini şöyle sürdürdü; “Böyle bir dünyaya çocuk getirmekten mi bahsediyorsunuz?” Eğer olacağı varsa, olur. Özellikle sadece çocuk için bunu tercih etmem. Çünkü böyle birşey olursa yanlış aktarılmış olur. Aslında evet, bilemiyorum. Açıkça söylemek gerekirse, bunun yanlış anlaşılacağını hissediyorum. Küresel ısınma ve gezegenin durumu hakkında da konuşan Di Caprio endişelerini açıkladı. “Bunun üzerine düşünmediğim bir an bile yok. Büyük soru şu; “Tüm bunlar için geç mi?” diye konuşan DiCaprio Oskar için de gün sayıyor.

Haber

İlginizi Çekebilir