Lady Gaga Grammy 2016’da David Bowie’i Andı

Amerikalı şarkıcı Lady Gaga, 15 Şubat Pazartesi akşamı Los Angeles Starples Center’da düzenlenen 2016 Grammy Ödüllerinde 10 Ocak’ta hayatını kaybeden İngiliz şarkıcı David Bowie’yi andı. ÖZel David Bowie makyajı ile hazırlanan video büyük beğeni topladı. David Bowie’nin Space Oddity adlı şarkısını okurken, yüzüne dev bir örümcek yansıtarak gecede görsel bir şova imza atan 29 yaşındaki […]

Amerikalı şarkıcı Lady Gaga, 15 Şubat Pazartesi akşamı Los Angeles Starples Center’da düzenlenen 2016 Grammy Ödüllerinde 10 Ocak’ta hayatını kaybeden İngiliz şarkıcı David Bowie’yi andı. ÖZel David Bowie makyajı ile hazırlanan video büyük beğeni topladı.

David Bowie’nin Space Oddity adlı şarkısını okurken, yüzüne dev bir örümcek yansıtarak gecede görsel bir şova imza atan 29 yaşındaki şarkıcı, 7 dakikalık performansı boyunca sahnede David Bowie’nin sevilen hit parçaları Changes,” “Ziggy Stardust,” “Suffragette City,” “Rebel Rebel,” “Fashion,” “Fame,” “Let’s Dance,” ve “Heroes’u seslendirdi. Gaga’ya sahnede elektro gitarı ile Nile Rodgers’da eşlik etti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir