Yılın Kaydını Nostradamus Kazandı

Grammy ödül töreninde yılın kaydı ödülü açıklanırken ilginç bir olaya sahne oldu. Canlı yayın esnasında Beyonce, ödülü kazanan ismi henüz açıklamadan Bruno Mars’ın kendisinden emin şekilde sonucu tahmin etmesi herkesi şaşırttı. Tören esnasında sonuç açıklanmadan “Hadi söyle artık” diye Beyonce’ye bağıran Bruno’ya Beyonce sonucu açıklayarak cevap verdi.  58. Grammy’nin Nostradamus’u olarak basına yansıyan haberlerde, bir şike […]

Grammy ödül töreninde yılın kaydı ödülü açıklanırken ilginç bir olaya sahne oldu. Canlı yayın esnasında Beyonce, ödülü kazanan ismi henüz açıklamadan Bruno Mars’ın kendisinden emin şekilde sonucu tahmin etmesi herkesi şaşırttı. Tören esnasında sonuç açıklanmadan “Hadi söyle artık” diye Beyonce’ye bağıran Bruno’ya Beyonce sonucu açıklayarak cevap verdi. 

58. Grammy’nin Nostradamus’u olarak basına yansıyan haberlerde, bir şike mi olduğu konuşuldu. Grammy öncesi Beyonce ve Bruno Mars Süper Bowl’da beraber performans sergilemişti. Basında söz konusu şike eleştirilerinden ziyade Bruno Mars ve Beyonce arasında ruhani bir bağ olduğu yönünde açıklamar geldi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir