Ellen’da Showda Grammy’nin İntikamı Alındı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adele geçtiğimiz Pazartesi gecesi Los Angeles’ta düzenlenen 58. Grammy Ödülleri’nde “All I Ask” şarkısına performans sergilemişti fakat performans sırasında yaşadığı mikrofon sorunu ve ardından sesinde yaşadığı sorunlar çok konuşulmuştu. Grammy’nin hemen ardından katıldığı Ellen showda Adele yaşadığı sorunlara değinirken canlı yayın sırasında bu tür aksiliklerin yaşanabileceğinden bahsetti. Bu sefer piyangonun kendisine çıktığını söyleyen adele sevenlerinden […]

Adele geçtiğimiz Pazartesi gecesi Los Angeles’ta düzenlenen 58. Grammy Ödülleri’nde “All I Ask” şarkısına performans sergilemişti fakat performans sırasında yaşadığı mikrofon sorunu ve ardından sesinde yaşadığı sorunlar çok konuşulmuştu.

Grammy’nin hemen ardından katıldığı Ellen showda Adele yaşadığı sorunlara değinirken canlı yayın sırasında bu tür aksiliklerin yaşanabileceğinden bahsetti. Bu sefer piyangonun kendisine çıktığını söyleyen adele sevenlerinden özür diledi. Grammy için performansını eleştirenler için üzüldüğünü belirten Adele Neyse ki 27 yaşındaki diva, Ellen’da sergilediği muhteşem performansında bu sorunu telafi etti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir