Kim Kardashian Koli Bandı Sayesinde Seksiymiş

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kim Kardashian’ın Koli Bandı, seksi dekoltesinin sırrıymış. Hepinizin bildiği gibi, Kim Kardashian geçtiğimiz haftalarda doğum yaptı. Doğumdan sonra toparlanmak ve fazla kilolarından kurtulmak için bir süredir ortalarda görünmüyordu. Geçtiğimiz hafta sansasyonel hayatına kaldığı yerden devam edebilmek için ortaya çıktı. Ancak dönüşü o kadar sessizdi ki şaşkındık. Neyse ki Kardashian, bizi çok da bekletmeden, kendine yakışır […]

Kim Kardashian’ın Koli Bandı, seksi dekoltesinin sırrıymış. Hepinizin bildiği gibi, Kim Kardashian geçtiğimiz haftalarda doğum yaptı.
Doğumdan sonra toparlanmak ve fazla kilolarından kurtulmak için bir süredir ortalarda görünmüyordu.
Geçtiğimiz hafta sansasyonel hayatına kaldığı yerden devam edebilmek için ortaya çıktı.
Ancak dönüşü o kadar sessizdi ki şaşkındık.
Neyse ki Kardashian, bizi çok da bekletmeden, kendine yakışır şekilde doğumdan sonraki ilk sansasyonunu yarattı.
Dekolteli kıyafetlerinin altında dimdik duran memelerinin sırrını takipçileri ile paylaştı: Koli Bandı!
Hemen hemen her kıyafetini dekolteli tercih eden Kardashian, bunun için tonlarca koli bandı harcadığını da belirtti.
Karşınızda kırmızı halı için hazırlık yapan Kardashian…
Ve koli bandıyla yapılan meme kaldırma operasyonu…
Bu da dekolteyi mahveden bir sütyen askısı olmadan verilen tipik bir Kardashian pozu…
İşte Kardashian’ın ‘koli bandı yöntemi’ni kullanarak verdiği bol dekolteli görüntüler;

Kimberly Noel “Kim” Kardashian (21 Ekim 1980; Los Angeles, Kaliforniya), Amerikalı magazin yıldızı. Baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır. Daha çok sosyal hayatıyla, seks kasediyle, orijinal versiyonu ile E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar ile bilinir. Bunların yanı sıra prodüktörlük, modellik, şarkıcılık, aktrislik, stilistlik ve iş kadınlığı faaliyetlerinde bulunmaktadır.
Kardashian günümüze değin çeşitli parfümler çıkarmıştır, oldukça ünlü dergilere poz verip dergi kapaklarında yer almıştır, konuk oyuncu veya juri üyesi olarak çok sayıda televizyon yapımında rol almıştır[1], Amerikan ABC kanalında yayınlanan Dancing With the Stars[2] (Yıldızlarla Dans) adlı ve Türkiye’de “Yok Böyle Dans” adı altında yayınlanan televizyon formatında yarışmıştır. America’s Next Top Model (Amerikanın Gelecek/Yeni Top Modeli – Amerika Top Modelini Arıyor) adlı programda konuk jüri üyeliği yapmıştır. Carmen Electra ile birlikte Acayip Bir Film ve Vadinin Melekleri adlı sinema filmlerinde, How I Met Your Mother, Beyond the Break, CSI: NY[3] gibi dizilerde rol almıştır. 2010 yılında ise kız kardeşleri Kourtney ve Khloé ile Kardashian Konfidential adında bir otobiyografik kitap yayımlamıştır. Bunların yanı sıra kızkardeşleri ile birlikte D-A-S-H adlı kıyafet butiğini işletmektedir.[4] 2007 yılında Playboy dergisine soyunmuştur. Kardashian 2 Mayıs 2008’de “Workout with Kim Kardashian” adlı bir spor DVD’si çıkarmış, daha sonra kendi blogunu açmış ve ayakkabı satış servisini başlatmıştır.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir