7. Single Adı New Romantics

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, 17 Şubat Çarşamba günü Beverly Hills’de Barneys New York mağazasında alışveriş yaparken görüntülendi.Korumalarının eşliğinde mağazaya girerek alışveriş yapan genç yıldız, kendisini dışarıda bekleyen paparazilerin sorularını da yanıtsız bıraktı. Pazartesi akşamı düzenlenen 58. Grammy Ödüllerinde Yılın Albümü, En İyi Pop Vokal Albümü ve En İyi Video kategorilerinde ödülleri alarak geceye damgasını vuran […]

Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, 17 Şubat Çarşamba günü Beverly Hills’de Barneys New York mağazasında alışveriş yaparken görüntülendi.Korumalarının eşliğinde mağazaya girerek alışveriş yapan genç yıldız, kendisini dışarıda bekleyen paparazilerin sorularını da yanıtsız bıraktı.

Pazartesi akşamı düzenlenen 58. Grammy Ödüllerinde Yılın Albümü, En İyi Pop Vokal Albümü ve En İyi Video kategorilerinde ödülleri alarak geceye damgasını vuran 26 yaşındaki şarkıcı Taylor Swift, 1989 albümünden yeni yayınlanacak olan teklisini duyurdu.

Max Martin ve Shellback ile ortaklaşa yazdığı “New Romantics” isimli şarkısının 7. resmi teklisi olduğunu duyuran 26 yaşındaki şarkıcı twitter’dan hayranlarına:
“1989’dan sıradaki teklinin ‘New Romantics’ olacağını söylediğim için çok muyluyum”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir