Kim Kardashian oğlunun ilk fotoğrafını paylaştı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kim Kardashian oğlunun ilk fotoğrafını paylaştıGösteri dünyasının en renkli yıldızı Kim Kardashian, kısa bir süre önce dünyaya gelen oğlu Saint West’in ilk fotoğrafını kendi internet sitesinde paylaştı. 35 yaşındaki Kardashian, aynı zamanda yıllar önce hayata veda eden babası Robert Kardashian’ın 72’nci doğum gününü de sitede yayınladığı bir mesajla kutladı. Kardashian “Bugün benim babanım doğum günü. […]

Kim Kardashian oğlunun ilk fotoğrafını paylaştıGösteri dünyasının en renkli yıldızı Kim Kardashian, kısa bir süre önce dünyaya gelen oğlu Saint West’in ilk fotoğrafını kendi internet sitesinde paylaştı.
35 yaşındaki Kardashian, aynı zamanda yıllar önce hayata veda eden babası Robert Kardashian’ın 72’nci doğum gününü de sitede yayınladığı bir mesajla kutladı.
56cb218967b0a96aa458b793
Kardashian “Bugün benim babanım doğum günü. Biliyorum bu dünyada hiçbir şeyi torunlarıyla tanışmaktan daha çok istemezdi. Bu yüzden Saint’in bu pozunu hepinizle paylaşmak istedim” yazdı. İki aylık Saint West, fotoğrafta üzerinde beyaz bir kıyafele uyurken görülüyor.

Kardashian, oğlunun ilk pozunun yanı sıra 2003 yılında ölen babasına yönelik duygu dolu uzun bir mesaja da yer verdi.

Kanye West ile Kim Kardashian’ın North West adında bir de kızı bulunuyor.

İlk bebebeğini dünyaya getirdiğinde tüm dünya Kardashian’ın bebeğin ilk pozunu büyük paralar karşılığında ünlü bir dergiye satacağını düşünmüştü.

Ancak Kardashian ve West herkesi şaşırtarak North’un ilk fotoğrafını sosyal medyada paylaşmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir