Lady Gaga Marc Jacobs Defilesinde Podyuma Çıktı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Lady Gaga, 18 Şubat Perşembe günü Amerikalı modacı Marc Jacobs’ın New York Moda Haftası kapsamında tanıttığı bahar koleksiyonu defilesine katıldı. New York City’de Park Avenue Armory’da düzenlenen defilede podyuma çıkan 28 yaşındaki şarkıcı, Marc Jacobs’un yeni koleksiyonda yer alan kolları kürk detaylı uzun bol ceketi tanıttı. Podyumda kendi stilini de konuşturan Gaga, olmazsa olmaz yüksek […]

Lady Gaga, 18 Şubat Perşembe günü Amerikalı modacı Marc Jacobs’ın New York Moda Haftası kapsamında tanıttığı bahar koleksiyonu defilesine katıldı. New York City’de Park Avenue Armory’da düzenlenen defilede podyuma çıkan 28 yaşındaki şarkıcı, Marc Jacobs’un yeni koleksiyonda yer alan kolları kürk detaylı uzun bol ceketi tanıttı. Podyumda kendi stilini de konuşturan Gaga, olmazsa olmaz yüksek platformlu topuklu ayakkabıları ve gotik makyajıyla göz doldurdu.

Defile sonrası Instagram hesabından podyumda yürürken çekilen fotoğrafını paylaşarak Marc Jacobs’a olan hayranlığını dile getiren Gaga, fotoğrafın altına şu notu düştü:
“Küçüklüğümden beri @marcjacobs ve @themarcjacobs’a hayrandım. İşte bu yüzden bu gece onun güzel yaratıklarından biri olduğum için çok onur duydum”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir