Adele: “Kesha’nın Yanındayım”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

En İyi Bayan Solist ödülünü almak için katıldığı Brit ödüllerinde Adele Kesha’ya gündeme getirerek ve tüm dünya mesaj verdi. Teşekkür konuşmasında kendisini bir kadın olarak kucaklayan manageri ve plak şirketine minettarlığını haykıran ünlü sanatçı, hemen ardından Kesha ve Dr. Luke arasındaki mücadeleye değindi. Kendisininde bir kadın sanatçı olduğunu ve aldığı ödülün sorumluluğunun bilincinde olduğunu belirten […]

En İyi Bayan Solist ödülünü almak için katıldığı Brit ödüllerinde Adele Kesha’ya gündeme getirerek ve tüm dünya mesaj verdi. Teşekkür konuşmasında kendisini bir kadın olarak kucaklayan manageri ve plak şirketine minettarlığını haykıran ünlü sanatçı, hemen ardından Kesha ve Dr. Luke arasındaki mücadeleye değindi. Kendisininde bir kadın sanatçı olduğunu ve aldığı ödülün sorumluluğunun bilincinde olduğunu belirten Adele, Keshanın yanında olduğunu gösterdi.

Konuşmanının sonunda Adele, Halkı Kesha’ya destek vermeye davet etti. Ünlü şarkıcının bu sözleri salonda büyük sevinç uyandırdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir