Destiny’s Child Yeniden Bir Araya mı Geliyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Beyonce, Kelly Rowland ve Michelle Williams ya da diğer adlarıyla Destiny’s Child, Kelly’nin doğum günü için yeniden bir araya geldi! Kelly üçlünün çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı! Bu fotoğraf Amerika kaynaklı internet sitelerini Destiny’s Child’ın yakında yeni projelerle geleceği yorumlarında bulundurdu. Beyonce Knowles, Michelle Williams ve Kelly Rowland’dan kurulu, albümleri tüm dünyada milyonlarca adet satan […]

Beyonce, Kelly Rowland ve Michelle Williams ya da diğer adlarıyla Destiny’s Child, Kelly’nin doğum günü için yeniden bir araya geldi! Kelly üçlünün çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı!

destinys child 2016

Bu fotoğraf Amerika kaynaklı internet sitelerini Destiny’s Child’ın yakında yeni projelerle geleceği yorumlarında bulundurdu.

Beyonce Knowles, Michelle Williams ve Kelly Rowland’dan kurulu, albümleri tüm dünyada milyonlarca adet satan Destiny’s Child topluluğu yaklaşık 11 sene önce dağılmıştı.Topluluk 9 yaşından bu yana birlikte ve 14 yaşından beri de şarkı yapıyorlardıTopluluk elemanları, bundan sonra solo çalışmalara yöneleceklerini açıklamıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir